Zavolejte nám kdykoliv
Zavolejte nám kdykoliv
Přepnout do českého jazyka
Switch to english language
Przełącz na polski
Počasí v Praze
0.0°C
Aktualní kurz 1 Eur
00.000 CZK

Umístění penzionu

Spoje do centra

Naše apartmány jsou umístěny v klidné čtvrti Prahy, pouze 15 minut od Václavského náměstí! Velice blízko (pouze 6 minut pěšky), je stanice metra „Pražského Povstání“, které je na červené lince „C“ pražského metra. (mapa metra zde)

Blízko máme nejen k metru, ale i k tramvaji. Nádherná trasa linky „17“ vede z Podolí až před Karlův Most kam se tramvají dostanete za cca 12 minut. Spoje do centra jsou rychlé a navíc si můžete vybrat, čím pojedete.
Naše adresa: Doudova 22, Praha 4, Podolí
Přímo z většiny našich aparmánů můžete díky krásnému výhledu vidět Vyšehrad, jednu z předních pražských památek.

Jak se k nám dostanete od metra Pražského Povstání?

Cesta od metra je velice snadná, nejprve vystoupíte ze stanice metra po šlapacích schodech (ne jezdicích), směr ulice Lomnického. Před Vámi bude budova ČSOB banky. Dáte se doleva z mírného kopečka po hlavní ulici, kterou je ulice Lomnického a pak přechází plynule do ulice Na dolinách. Cestou minete po leve straně restauradi Skleník. Další ulice (třetí ulice doleva od metra) je Lopatecká, do té zahnete. Po 300 m křižuje ulici Doudovu. Vila Barbora je umístěna na rohu ulic Doudova a Lopatecká. (více na této mapě)

Jak se k nám dostanete z pražského letiště – Ruzyně?

Z letiště Praha - Ruzyně nabízíme transfer z 600,- Kč/4 osoby na jednu cestu, nebo můžete jet busem na Dejvické náměstí, dále metrem linka "A" do stanice Muzeum a tam přestoupit na trasu "C" směr stanice Háje. Pojedete do stanice Pražského povstání, kde vystoupíte. A postupujete dle popisu jak se dostat z metra.
Individuální odvoz je potřeba telefonicky mebo mejlem domluvit dopředu.

Jak se k nám dostanete z Hlavního Nádraží?

Z Hlavního nádraží či nádraží Holešovice pojedete metrem po trase C, směr Háje do stanice Pražského Povstání. Z Hlavního nádraží je to 4. stanice (cca 9 min.), z nádraží Holešovice je to 7. stanice (cca 14 min).

Jak se k nám dostanete autem?

Nejkratší cesta z dálnice je výjezdem do ulice Žateckých (výjezd není výrazně označen), na semaforu se zabočí doprava, podjede dálnice, po které jste přijeli. Poté přijedete na další semafor, kde budete pokračovat rovně (ne doprava ani do leva), po pravé straně budete mít budovu ČSOB, po levé straně vchod do metra Pražského povstání. Poté jedete z mírného kopce, třetí ulice doleva je Lopatecká. Do té zahnete a po 300 m je křižovatka s ulicí Doudova. Vila Barbora je na levém rohu.
(mapa)

Jak se od nás dostanete do centra?

Jsou dvě jednoduché a rychlé cesty jak se dostat do centra. První je využití metra Pražského Povstání, které je jen 6 minut pěšky od apartmánů. Metro použijte pokud se chcete dostat do centra tím nejrychlejším způsobem. 3. zastávka směrem Letňany je Muzeum. Vystupujete přímo pod koněm Svatého Václava na Václavském náměstí.Stanice Muzeum je také přestupní, pokud změníte linku na zelenou „A“, můžete se rychle dostat na Malostranskou odkud je Pražský Hrad a Malá Strana pár kroků. Druhý způsob, jak už je popsáno výše, je dostat se do centra pomocí tramvaje. Zastávka Podolská vodárna je pouze 7 minut od naší Vily. Linka „17“ jede nádhernou trasou kolem Tančícího domu, Národního Divadla až ke Karlovu mostu a Rudolfínu. Cesta tramvají ke Karlovu mostu trvá cca 12 minut.

Praha hlavní město české republiky